PİRAMİT YAPI - YILMAZ İNŞAATFirmamız 2003yılında Merhum Halil Koç ve Yılmaz Poslu tarafından İstanbul' un Bayrampaşa ilçesi Yıldırım Mahallesinde kurulmuştur.

Firmamızın önceliği müşteri memnuniyeti ve kaliteli yaşam alanları inşa etmek oldu. Bu amaçla Bayrampaşa ilçesinde olmak üzere yaklaşık 400 Konut teslim eden Piramit Yapı faaliyetlerine devam etmektedir.

Firmamız zamanla gelişen ihtiyaçlara doğru şekilde cevap verebilecek teknolojinin, tasarım ve imalatının altına imza atmayı prensip haline getirmiş, doğruluk, dürüstlük, zamanında teslimat, güven ve kaliteden asla taviz vermeyen tutumuyla ilçemiz Bayrampaşa' da Marka olmayı başarmıştır.

Piramit Yapı halkımızın kendisine duyduğu sevgi, saygı ve güvene layık olabilmek için elinden gelen gayreti göstermekte olup anahtar teslimi inşaat konusunda faaliyetlerine devam etmektedir.

Faaliyetlerine hız kazandırarak devam eden firmamız 2013 yılında "Yılmaz Yaşam Evleri San. Tic. Taah. Ltd. Şti." ni kurarak, farklı projelere de "Yılmaz Yaşam Evleri" olarak imza atmayı hedeflemiştir.

© 2017 PiRAMiT YAPI. All rights reserved | Design & Coded by